EKG O LÁSCE A PUNKU: Divadlo Archa, 8.11. Poslední volné vstupenky!

Literárně hudební šou EKG bude v pondělí 8. listopadu ve znamení nového románu Jaroslava Rudiše Konec punku v Helsinkách. Společně s Igorem Malijevským knihu přivítají další hosté: německý spisovatel Martin Becker, básník, spisovatel a DJ Tobiáš Jirous, jenž vystoupí exkluzivně se svou první skupinou Juniors, gothický písničkář Jaromír 99, legendární kapela U-Bahn, Sid Vicious a další speciální hosté. Zahraje také liberecká kultovní kapela Drobný za bůra, slibující punkovou hudbu z vesmíru.

Protagonistů jsme se zeptali, proč právě Punk?
„Konec punku v Helsinkách je příběh o poslední opravdové punkové generaci osmdesátých let a o tom, co z ní dnes zbylo. A na tohle se podíváme i během večera, až Dandy, Gigollo, Tadeáš Mesany a Tob a naservírují svoji kultovní skladbu Bílý klouby,“ vysvětluje Rudiš, který pankáč nikdy nebyl, ale tentokrát to prý zkusí.
„V příštím životě budeme všichni pankáči,“ říká k tomu Malijevský.

Více zde: www.divadloarcha.cz

Jaroslav Rudiš se představuje:

Jaroslav Rudiš (*1972) Autor románů Nebe pod Berlínem, Grandhotel, Potichu, Konec punku v Helsinkách a Národní třída. S výtvarníkem Jaromírem 99 vytvořil úspěšnou komiksovou trilogii Alois Nebel, podle které vznikl mezinárodně úspěšný film. Za své knihy získal Cenu Jiřího Ortena a čtenářskou cenu Magnesia Litera. Je spoluautorem několika českých a německých rozhlasových a divadelních her i filmových scénářů. Žije a pracuje mezi Českou republikou a Německem. Píše česky i německy.
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s